عضو شوید وارد شوید

ghoghnoosخدمات کمک به واحدهای مددکاری

انجمن ققنوس در حمایت از بیماران سوخته با کمک کلینیک زیبا گیسو فعالیت خود را در زمینه کاشت مو آغاز کرده است.انجمن ققنوس در حمایت از بیماران سوخته با کمک کلینیک زیبا گیسو فعالیت خود را در زمینه کاشت مو آغاز کرده است.

نبود یا کمبود موی سر، می تواند علاوه بر حس نارضایتی از چهره، حتی باعت تنش روانی (استرس) شود که این موضوع در خانم ها به ویژه شدیدتر است.سوختگی عمیق، ریشه ی مو را می سوزاند و در سر، صورت و سایر نقاط بدن، باعث بی موئی می شود و یکی از معضلات بیماران سوخته است که ظاهر آنها را تحت الشعاع قرار میدهد.

جدیدترین روش برای مقابله با این موضوع، کاشت مو به روشهای مختلف و انتقال واحدهای فولیکولی است که باعث رویش دائمی مو می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و تعیین وقت میتوانید به لینک ذیل مراجعه کرده و یا با دفتر انجمن ققنوس تماس حاصل فرمایید.

ghoghnoosکلینیک زیبا گیسو

زیبا گیسو کلینیک تخصصی کاشت مو، با کادری مجرب، زیر نظر متخصصین متبحر جراحي پلاستيك تاسیس و پایه گذاری شده است تا در فضایی کاملا تخصصی به اهداف خود دست یابد. کلینیک کاشت مو زیبا گیسو در راستای اهداف انسان دوستانه و مسوولیت های اجتماعی خود، بخشی از کار خود را به ارائه خدمات تخصصی به بیماران سوخته معرفی شده از طرف انجمن ققنوس اختصاص داده است.

ghoghnoosدرخواست خدمات کاشت مو

برای ارسال درخواست خدمات کاشت مو, از اطلاعات زیر یا فرم روبرو استفاده نمایید.

ghoghnoos 0098 (21) 22 86 38 12

ghoghnoos services@ghoghnoosngo.com

با ققنوس همراه شوید: